Sportstaske til foreningens medlemmer
I en forening er fællesskabet det hele. Sportstasken med klubbens logo er en ting, medlemmerne bruger hver uge – til træning, kamp og stævne.
Her får I en sportstaske. Mærket er Joey. Canvasstoffet er lavet af bomuld, hvoraf 80 % er genanvendt. Farven kan vælges, så den passer til jeres profilfarver.
Sportstasken er god til indkøb, sportstøj og alt det, der skal med.
Logo og bestilling
Jeres logo er det, folk lægger mærke til – og det, de husker. I kan bestille fra 50 stk.
Hvorfor vælge sportstasker med logo
En annonce bliver set én gang. Sportstasker med jeres logo bliver set hver gang, de bliver brugt. Når I deler sportstasker ud, får modtageren noget brugbart – og I får synlighed, der varer længere end en kampagne. Praktiske ting med logo bliver gemt og brugt. Derfor bliver sportstasker med logo set mange gange – af den, der fik den, og af alle omkring.
Fakta
- Materiale: Bomuld
- Brand: Joey
- Mindste bestilling: 50 stk.
Spørgsmål og svar
Hvad er mindste antal?
Mindste bestilling er 50 stk.
Hvilket materiale er den i?
Bomuld.
Kan vi sætte vores eget logo på?
Ja, varen kan bestilles med jeres logo.
Find flere idéer blandt vores sportstasker og tasker & poser. Fra emblemer i 1886 til hele sortimentet af profilartikler i dag – vi kender til at sætte et logo på. Er I i tvivl om noget, så ring på 70 27 41 11 eller send en mail til info@jef.dk.