Odisha til hele teamet
En tak til medarbejderne behøver ikke være stor for at blive set. Den skal bare bruges. Muleposen her finder hurtigt sin faste plads, og jeres logo følger med hver dag.
Odisha er en mulepose. Materialet er bomuld. Produktet er lavet af 100 % økologisk bomuld. Den kommer fra Odisha. Farven kan vælges, så den passer til jeres profilfarver.
Muleposen er god til indkøb, sportstøj og alt det, der skal med.
Jeres logo, jeres farver
Muleposer bliver først rigtig jeres, når logoet er på. I kan bestille fra 250 stk.
Logo i daglig brug
Praktiske ting med logo bliver gemt og brugt. Derfor bliver muleposer med logo set mange gange – af den, der fik den, og af alle omkring. Det er de praktiske gaver, der bliver brugt længst. Muleposen er med til at huske modtageren på, hvem den kom fra. En god profilartikel skal være nyttig, ikke bare pæn. Muleposen er lavet til at blive brugt, og logoet følger med.
Fakta
- Materiale: Bomuld
- Brand: Odisha
- Mindste bestilling: 250 stk.
Spørgsmål og svar
Hvor mange skal vi mindst bestille?
Mindste bestilling er 250 stk.
Hvad er muleposen lavet af?
Bomuld.
Kan vi få vores logo på?
Ja, varen kan bestilles med jeres logo.
Se resten af vores muleposer og tasker & poser. Fra emblemer i 1886 til hele sortimentet af profilartikler i dag – vi kender til at sætte et logo på. Ring på 70 27 41 11 eller skriv til info@jef.dk, så hjælper vi jer videre.