RFID kreditkort beskytter er den personlige artikel, der bæres tæt på kroppen og bruges hver dag. Pungen eller kortholderen er en stilren firmagave, der både løser et konkret behov og bliver brugt aktivt år efter år — den slags gave, der både ses af modtageren selv og af alle, der kommer i nærheden af kasseapparatet eller mødebordet.
RFID kreditkort protector giver dig den perfekte beskyttelse mod kreditkort bedrageri og identitetstyveri, da den har et elektromagnet skjold. RFID kortholder er tynd, så du nemt kan have den i din pung, taske eller lomme. Derudover god plads til branding af dit logo. Forarbejdningen er tænkt til daglig brug — produktet skal kunne håndteres mange gange uden at miste sit udtryk eller sin funktion. Materialet er valgt for at både holde til den daglige slitage og samtidig give et stilrent og præsentabelt udtryk.
Præging, gravering og dit logo
Pungen eller kortholderen kan præges eller graveres med logo og fungerer som en stilren firmagave til kunder, medarbejdere eller samarbejdspartnere. Præging på læder giver et eksklusivt og holdbart udtryk, mens gravering på metalkortholdere giver et mere moderne og minimalistisk look. Vi vejleder gerne om valg af teknik.
Til hvilken brug
Bruges dagligt og bæres tæt på kroppen — en stilren firmagave, der bemærkes. Som ledergave, jubilæumsgave eller eksklusiv kundegave er det et valg, der signalerer kvalitet og omhu uden at blive påtrængende. Det er den slags gave, modtageren beholder i mange år.
Hos Jydsk Emblem Fabrik
Punge og kortholdere er populære firmagaver, fordi de bæres dagligt. Vi præger eller graverer med jeres logo og kan levere både enkeltstykker og hele pakker. Vi har både læder-løsninger og moderne metalkortholdere i sortimentet.
Har du spørgsmål til tryk, gravering, oplag eller leveringstid, er du velkommen til at kontakte os — vi står altid klar på telefon og mail.