Håndsprit til skole og studiestart
Første skoledag er fyldt med nye navne og nye vaner. Håndsprit med skolens logo bliver en del af hverdagen – i tasken, i timen og på turen hjem.
Farven kan vælges, så den passer til jeres profilfarver.
Håndsprit kan deles ud til medarbejdere, elever eller klubbens medlemmer.
Sådan bestiller I med logo
Jeres logo er det, folk lægger mærke til – og det, de husker.
En gave med et formål
Gode profilartikler handler om at ramme noget, folk alligevel bruger. Håndsprit gør netop det og giver jeres logo en fast plads i hverdagen. Vælg noget, der passer til modtagerens hverdag, så bliver det brugt. En annonce bliver set én gang. Håndsprit med jeres logo bliver set hver gang, de bliver brugt. Når I deler håndsprit ud, får modtageren noget brugbart – og I får synlighed, der varer længere end en kampagne.
Spørgsmål og svar
Kan vi sætte vores eget logo på?
Ja, varen kan bestilles med jeres logo.
Ring på 70 27 41 11 eller skriv til info@jef.dk, så hjælper vi jer videre. Fortæl os, hvad I skal bruge det til, og hvem der skal have det, så finder vi den løsning, der passer jer. Hos JEF har vi egen fabrik i Malling syd for Aarhus, og vi følger jeres ordre hele vejen fra layout til færdig vare. Send os jeres logo i den bedste kvalitet, I har, så sørger vi for, at det står skarpt og tydeligt. Vi rådgiver gerne om, hvilken farve og placering der passer bedst til jeres logo og jeres modtagere. Har I spørgsmål til logo, farver eller placering, så skriv til os på info@jef.dk, så hjælper vi jer videre.